Jak políbit holku

Verze z 10. 2. 2019, 19:29, kterou vytvořil Admin (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „Celá řada mužů neví, jak na první polibek se ženou. <ref name="de-zpusob-polibit">Youtube - Dynamic Education - [https://www.youtube.com/watch?v=H6m…“)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)

Celá řada mužů neví, jak na první polibek se ženou. [1] Pokud však budeš s líbáním otálet, atraktivita mezi vámi vyšumí. Je třeba si uvědomit, že když se se ženou zatím neznáte, ona se snaží zjistit, co jsi zač, snaží se tě někam zařadit. Pokud se o nic nepokusíš, skončíš v kamarádské zóně a zbudou jen oči pro pláč. Pokud nechceš být se ženou či holkou jen kamarád, pravděpodobně s ní chceš mít nějaký intimní/romantický vztah či zážitek. Chceš s ní komunikovat jako muž-žena, ne kamarád-kamarádka. Jak se ale vlastně takové nastavení liší od kamarádství? V podstatě hlavně v tom, že máte spolu fyzický kontakt. Přirozeně se dotýkáte, hladíte, dráždíte, mazlíte, líbáte se a máte spolu sex. K tomu je třeba, abyste si na vzájemný fyzický kontakt postupně zvykali - tento proces se nazývá eskalace. A líbání je přirozenou součástí tohoto procesu.

Je čistě tvoje zodpovědnost, jaký rámec je nastaven ve vaši interakci. Muž je ten, kdo vede, žena je ta, kdo následuje. Pokud čekáš, že ti dá žena nějaký signál, můžeš čekat zbytečně, protože ženy obvykle nejsou v tomto proaktivní. Jistě, stává se to, ale je to tvoje role, ty jsi dobyvatel [1]. Role ženy je obvykle tvářit se nepřístupně, tak jí k tomu dej šanci. Nezapomeň - muž, který si jde z tím, co chce, je velmi atraktivní! Samozřejmě se vším respektem k ženě.

Co dělat?

 • Nečekej s líbáním až na konec rande. Tím bys byl příliš předvídatelný, vytvořil bys na ni zbytečný tlak.
 • Vytvoř si vhodnou situaci.
  • Zkus eskalovat už dříve jinými způsoby - letmé doteky, objetí, držení rukou, apod. Sleduj, zda je jí to příjemné.
  • Zkus mezi vámi vytvořit sexuální napětí, a to tak, že zpomalíš - mluv pomaleji, dělej při mluvení pauzy, kdy se na ni jen lehce usmíváš, udržuj silný oční kontakt. [1] Možná ti takové napětí přijde moc silné, sám ho těžko zvládáš a bojíš se toho, ale pokud to tak je, tohle je přesně to, co potřebuješ vytvořit. Ty se potřebuješ dostat z komfortu běžné verbální interakce do něčeho jiného, odlišného. Rozbít kamarádství, vytvořit napětí, vytvořit něco nového, vzrušujícího.
  • Během konverzace si představuj, že se s ní už líbáš. [1] Divil by ses, jak silný vliv má pouhá představivost. Pokud ty sám sebe naladíš na něco intimního, projeví se to na tvé komunikaci - změní se ti tón hlasu, výraz ve tváři, řeč těla. Ženy jsou na tyto podprahové vjemy hodně citlivé a díky své empatii se může naladit stejně. Pokud ty to rozeznáš, pak už opravdu není na co čekat.
  • Dívej se střídavě do očí a na ústa. [1] Často se doporučuje trojúhelník - střídavě se dívat do jednoho oka, do druhého oka, na ústa. Pokud máš problém se uvolnit a dokážeš konverzaci řídit pouze logicky a nedaří se ti nechat proudit emoce, touto technikou v podstatě můžeš vědomě oslovit její podvědomí. Ona na to pravděpodobně nebude reagovat verbálně, protože vědomě neví, co děláš (pokud to neděláš moc okatě), ale podvědomě cítí, že se chceš líbat, a může začít myslet na líbání sama.


Jak se naučit líbat

Stejně, jako u učení se čehokoliv, nejdůležitější je:

 • Sbírej zkušenosti. Líbej se často, s co nejvíce holkami (pokud nejsi ve vztahu, samozřejmě).
  • Jenže kde ty holky vzít? Odpověď je opět nasnadě: jdi do akce, oslovuj, ber si čísla, choď na rande. Čím více příležitostí vytvoříš, tím lépe.

Odkazy